Popis cvičení

JumpFIT

Jedná se o lekci, kdy dochází ke spojení jumpingových a silových stanovišť a současně využití silového tréninku v intervalovém režimu. Dochází k aktivnímu spalování a zvyšování kondice. Tyto lekce probíhají většinou ve víkendovém speciálu.

JUMPING

O cvičení:

Co je Jumping®?
Jde o moderní způsob cvičení, kdy se jedná o různé poskoky za poslechu dynamické hudby na patentované trampolínce s nosností do 120 kg! Toto komplexní cvičení, které posiluje tělo i mysl je určeno všem věkovým kategoriím – ženám, mužům i dětem. Lekce Jumpingu zahrnuje kombinace rychlých a pomalých poskoků, dynamických sprintů, balancování, silových prvků a strečink. Během 60min zapojíte hluboké svalstvo, břišní svalstvo, svaly pánevního dna a zejména pak svaly dolních končetin. Během lekce se netvoří žádná choreografie, jde o volně zvolené typy poskoků jdoucí za sebou, takže nemusíte na nic myslet a jen si naplno užívat lekce :)

Co s sebou na lekci? Sportovní oblečení, sportovní obuv, ručník, pití

Cena: 150 kreditů

JUMPING KIDS

Bezpečné cvičení na trampolínách za hudebního doprovodu je pro děti velmi zábavná a efektivní forma pohybové aktivity. Jumping je zábavné cvičení s důrazem na hravost a přirozenost pohybu. Skupinové cvičení na trampolínách rozvine jejich pohybové návyky,obratnost, koordinaci,prostorové myšlení i soutěživost. Aktivní komunikace instruktora s dětmi podpoří komunikaci v kolektivu, smysl pro disciplínu a a pocit přirozené autority profesionálního instruktora podpoří zájem o cvičení.

Toto cvičení je vedené formou kurzu, který začne v ZÁŘÍ 2020- TERMÍN ZAČÁTKU BUDE UPŘESNĚN
Cena kurzovného je 1200,- (10 lekcí) První lekce je ukázková(zdarma) aby se dítě rozhodlo, zda chce chodit či ne
S sebou: sportovní oblečení, čistou sportovní obuv, ručník, pití

Cvičení probíhá bez rodičů, děti tak nejsou zbytečně rozptylovány. Pro registrace Vašeho dítěte volejte na tel.číslo 722466247 

JUMPING KRUHÁČ

Kruhový trénink sestavený za pomocí trampolín, kdy dojde k posílení a protažení celého těla. Jedná se o kombinaci silových a kardio cviků po dobu 60 minut.

JUMPING KURZ

POSILOVÁNÍ