Popis cvičení

JumpFIT

Jedná se o lekci, kdy dochází ke spojení jumpingových a silových stanovišť a současně využití silového tréninku v intervalovém režimu. Dochází k aktivnímu spalování a zvyšování kondice. Tyto lekce probíhají většinou ve víkendovém speciálu.

JUMPING

O cvičení:

Co je Jumping®?
Jde o moderní způsob cvičení, kdy se jedná o různé poskoky za poslechu dynamické hudby na patentované trampolínce s nosností do 120 kg! Toto komplexní cvičení, které posiluje tělo i mysl je určeno všem věkovým kategoriím – ženám, mužům i dětem. Lekce Jumpingu zahrnuje kombinace rychlých a pomalých poskoků, dynamických sprintů, balancování, silových prvků a strečink. Během 60min zapojíte hluboké svalstvo, břišní svalstvo, svaly pánevního dna a zejména pak svaly dolních končetin. Během lekce se netvoří žádná choreografie, jde o volně zvolené typy poskoků jdoucí za sebou, takže nemusíte na nic myslet a jen si naplno užívat lekce :)

Co s sebou na lekci? Sportovní oblečení, sportovní obuv, ručník, pití

Cena: 120 kreditů

JUMPING KIDS

Bezpečné cvičení na trampolínách za hudebního doprovodu je pro děti velmi zábavná a efektivní forma pohybové aktivity. Jumping je zábavné cvičení s důrazem na hravost a přirozenost pohybu. Skupinové cvičení na trampolínách rozvine jejich pohybové návyky,obratnost, koordinaci,prostorové myšlení i soutěživost. Aktivní komunikace instruktora s dětmi podpoří komunikaci v kolektivu, smysl pro disciplínu a a pocit přirozené autority profesionálního instruktora podpoří zájem o cvičení.

Toto cvičení je vedené formou kurzu, který začne v ZÁŘÍ 2018- TERMÍN ZAČÁTKU BUDE UPŘESNĚN
Cena kurzovného je 1200,- (10 lekcí) První lekce je ukázková(zdarma) aby se dítě rozhodlo, zda chce chodit či ne
S sebou: sportovní oblečení, čistou sportovní obuv, ručník, pití

cvičení probíhá bez rodičů, děti tak nejsou zbytečně rozptylovány. Pro registrace Vašeho dítěte volejte na tel.číslo 722466247 

JUMPING KRUHÁČ

JUMPING KURZ