Aktuality

UZAVŘENÍ STUDIA DO ZÁŘÍ

Dobrý den milé jumperky. Bohužel vám musím oznámit, že s ohledem na tak dlouhé uzavření cvičiště z důvodu vládních opatření a nejistoty znovuotevření jsem se rozhodla studio uzavřít. Pokud to situace dovolí a bude se moci dát normálně cvičit, opět bych ráda od září cvičila. Prosím sledujte fb nebo informace zde. Kredity na účtech samozřejmě zůstanou s prodlouženou platností.


NAŘÍZENÍ VLÁDY - zavřené sportoviště

Bohužel stále nám vláda neumožňuje cvičit. Lekce opět rozběhneme jakmile to bude možné cvičit alespoň za trošku normálních podmínek. Moc se na všechny těšíme.


ZMĚNA ADRESY STUDIA

Jak jsme již avizovali před časem na fb stránkách, z důvodu ukončení činnosti klubáku bude studio přesunuto do nových prostor. Jakmile to vládní opatření umožní (nejdříve však od nového roku), tak začneme cvičit v novém a opět navážeme nedokončenými kurzy. Kam se přesuneme se brzy dozvíte...


UZAVŘENÍ STUDIA

Nařízení vlády platná od dnešního dne se vztahují i na naše studio. Proto až do odvolání bude uzavřené. Velmi se na vás budeme těšit hned jak to bude možné. Kurzy volně navážeme a budou samozřejmě prodlouženy o neuskutečněné lekce. Přejeme pevné zdraví a vůle ke cvičení v této nelehké době.

Obrázek aktuality

JUMPING KIDS - PODZIMNÍ KURZ až od 23.9.

Od 23.9 září bude probíhat kurz JUMPING KIDS, každou středu od 16,30. Cvičení je určeno pro děti od 6-10 let a cvičí se bez rodičů. Hlásit své děti můžete na tel. čísle 722466247 nebo na lekcích u lektorky.

Obrázek aktuality

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23